Woody Allen nie miał dość pieniędzy dla Roberta De Niro

Woody Allen nie miał dość pieniędzy dla Roberta De Niro
ZOBACZ GALERIĘ Woody Allen nie miał dość pieniędzy dla Roberta De Niro

Woody Allen nie miał dość pieniędzy dla Roberta De Niro

Robert De Niro, Jack Nicholson, Dustin Hoffman i Tom Hanks odrzucili propozycję ról w filmach Woody'ego Allena, ponieważ nie zaoferowano im dość wysokich wynagrodzeń.

Allen zdradził, że znani hollywoodzcy gwiazdorzy nie zgodzili się na występ w jego produkcjach, ponieważ nie był w stanie zaspokoić ich wymagań finansowych.

- Jest mnóstwo aktorów, którzy najpierw mówili: "Marzę o tym, aby z tobą współpracować, zgodzę się na każde warunki", a potem nagle informowali mnie, że są niedostępni albo że mogą w tym samym czasie zagrać w filmie, za który dostaną kilka milionów. Do filmu "Przejrzeć Harry'ego" próbowałem pozyskać De Niro, Hoffmana, Elliota Goulda, a do "Klątwy skorpiona" - Nicholsona i Hanksa. Żaden z nich nie przyjął propozycji.

Reżyserski dorobek Woody'ego Allena zamyka obraz "Vicky Cristina Barcelona". Amerykańska premiera filmu odbędzie się 5 września.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej