Wracają "24 godziny" bez Kiefera Sutherlanda

Wracają "24 godziny" bez Kiefera Sutherlanda
ZOBACZ GALERIĘ Wracają "24 godziny" bez Kiefera Sutherlanda

Wracają "24 godziny" bez Kiefera Sutherlanda

Stacja Fox zamówiła pilot nowej odsłony serii "24 godziny".

Projekt nosi tytuł "24: Legacy" i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami główną postacią nie będzie agent Jack Bauer (Kiefer Sutherland). Mimo nadziei fanów, cykl nie będzie też skupiał się na agentce Kate Morgan (Yvonne Strahovski), która pojawiła się w ostatniej części "24: Jeszcze jeden dzień".

Bohaterem będzie bohater wojenny, który ma problem z powrotem do Stanów Zjednoczonych. Pomóc ma mu CTU (jednostka antyterrorystyczna), a razem spróbują nie dopuścić do największego ataku na amerykańskiej ziemi.

Producentami będą Howard Gordon, Manny Coto i Evan Katz. Nowa część ma składać się z 12 odcinków.

Produkcja "24 godziny" doczekała się ośmiu sezonów zasadniczych w latach 2001-2010 oraz dodatkowej, skróconej odsłony "24: Jeszcze jeden dzień" w 2014 roku. W rolach głównych, poza Kieferem Sutherlandem wystąpili Mary Lynn Rajskub, William Devane, Kim Raver, Michael Wincott, Giles Matthey, Yvonne Strahovski, Benjamin Bratt, Gbenga Akinnagbe i Tate Donovan.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej