Wspaniały Hulk razy trzy

Wspaniały Hulk razy trzy
ZOBACZ GALERIĘ Wspaniały Hulk razy trzy

Wspaniały Hulk razy trzy

"The Incredible Hulk" świetnie sobie poradził w pierwszym tygodniu wyświetlania. Producenci powzięli więc decyzję, iż powstaną kolejne dwa filmy o wielkim, zielonym potworze.

Informację o tym, iż "The Incredible Hulk" to pierwsza część trylogii podał Tim Blake Nelson. Aktor w filmie wciela się w naukowca, starającego się pomóc Bruce'owi Bannerowi cierpiącemu na popromienne, mutanckie schorzenie. W kolejnych częściach postać ta powróci jako przeciwnik Hulka.

- Kiedy podpisywałem kontrakt na udział w filmie, reżyser Louis Leterrier i producentka Gale Anne Hurd oświadczyli, że chcą mnie widzieć w obsadzie trzech filmów - zdradził Nelson. - To wielki zaszczyt, iż mogę zagrać tak złożoną postać.

Przypomnijmy, iż "The Incredible Hulk" jest obecnym liderem amerykańskiego box office. Debiutując produkcja zarobiła 54 miliony dolarów. W roli głównej występuje Edward Norton.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej