Współcześni Kramerowie Gabriele Muccino

Gabriele Muccino zajmie się reżyserią obrazu "What I Know About Love".

Film, opisany jako współczesna wersja dramatu "Sprawa Kramerów" przedstawi historię rozwodu i walki o sprostanie trudom samotnego rodzicielstwa.

- To opowieść o rozpadzie rodziny w czasach, kiedy związki stały się bardzo złożone - tłumaczy Muccino. - Żyjemy teraz w innym świecie, który z jednej strony jest bardziej otwarty, z drugiej bardziej destruktywny.

Muccino napisze scenariusz do obrazu we współpracy z Liz Tuccillo.

W dziele "Sprawa Kramerów" z 1979 roku Dustin Hoffman wcielił się w rolę mężczyzny pochłoniętego życiem zawodowym i rodzinnym. Kiedy pewnego dnia po niespodziewanej awanturze żona bohatera postanawia odejść, Ted Kramer musi samodzielnie zaopiekować się kilkuletnim synem. Sprawy komplikują się, kiedy matka powraca, aby zabrać chłopca do siebie. W postać pani Kramer wcieliła się Meryl Streep, której kreacja przyniosła Oscara za najlepszą rolę drugoplanową.

Gabriele Muccino zasłynął jako reżyser dramatu "W pogoni za szczęściem" z 2006 roku. Najnowsze dzieło filmowca, "Seven Pounds", trafi na polskie ekrany 13 lutego 2009 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej