Współpracownik Sigur Rós komponuje dla Viggo Mortensena

Alex Somers, znany ze współpracy z zespołem Sigur Rós i jego wokalistą Jónsim, przygotował ścieżkę muzyczną do filmu "Captain Fantastic" z Viggo Mortensenem w głównej roli.

Aktor wciela się w filmie w ojca sześciorga dzieci. Mężczyzna, prawdziwy idealista, wychowuje swe pociechy z dala od cywilizacyjnego zgiełku. Przychodzi jednak dzień, w którym wszyscy muszą powrócić na łono społeczeństwa. Dzieło według własnego scenariusza wyreżyserował Matt Ross.

Poza Viggo Mortensenem w "Captain Fantastic" grają George MacKay, Frank Langella, Samantha Isler, Annalise Basso, Nicholas Hamilton, Shree Crooks, Kathryn Hahn, Steve Zahn, Erin Moriarty i Missi Pyle.

Soundtrack do filmu ukaże się w wersji CD i cyfrowej 8 lipca nakładem Lakeshore, a na winylu 29 lipca. Pod tym adresem można posłuchać zapowiedzi dzieła Aleksa Somersa. Z kolei tutaj znajduje się trailer obrazu.

Oto tracklista:
"A New Beginning"
"Church"
"Campfire"
"Funeral Pyre"
"She Slit Her Wrists"
"Memories"
"Fireflies"
"Home"
"Fell"
"Dream"
"Near Death"
"Water (I'm Right Here)"
"School Bus"
"Forrest"
"Look Forward To"
"Keepsakes"
"Remembering"
"Unsoundness"
"Waving Goodbye"
"Day Of Your Birth"
"Water (Not Go Home)"
"Goodbye…"
"Disappear"
"Fortress"

Alex Somers wcześniej napisał muzykę do serialu "Manhattan" czy filmów Camerona Crowe'a "Kupiliśmy zoo" i "Witamy na Hawajach".

Premiera filmu "Captain Fantastic" odbyła się na początku roku - na festiwalu Sundance. Do szerszej dystrybucji obraz trafiać zacznie w wakacje.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej