Wszystkie gadżety wszystkich Bondów w jednym klipie

Wszystkie gadżety wszystkich Bondów w jednym klipie
ZOBACZ GALERIĘ Wszystkie gadżety wszystkich Bondów w jednym klipie

Wszystkie gadżety wszystkich Bondów w jednym klipie

Do kin w Polsce i na świecie trafił właśnie kolejny film o misjach agenta 007, Jamesa Bonda. Szpieg zawsze dysponował najfajniejszymi gadżetami. Fani zebrali je w jednym materiale wideo.

Najlepsze telefony, wybuchowe długopisy, strzelające papierosy, samochody sterowane komórką, śmiertelne drobiazgi - agent z licencją do zabijania bez Q niewiele by zdziałał. Nawet jeżeli w najnowszych filmach ważniejsze wydają się mięśnie, to gadżety ciągle się Bondowi przydają i pomagają mu w patowych sytuacjach. Przez lata rozbudzały wyobraźnię i wywoływały zazdrość widzów. Internauci postanowili zebrać je w jednym filmiku - w ciągu niespełna 17 minut można przypomnieć sobie około 200 szpiegowskich gadżetów, z których korzystali Pierce Brosnan, Sean Connery, Timothy Dalton czy Roger Moore - odtwórcy roli superszpiega Jej Królewskiej Mości. Materiał można znaleźć na YouTube.

Przypomnijmy, że "Spectre", najnowszy film o Bondzie, wszedł do naszych kin 6 listopada. Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda (Daniel Craig) skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO (SPECTRE). Podczas gdy M (Ralph Fiennes) toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata. Léa Seydoux gra Madeleine Swann - lekarkę, córkę zabójcy imieniem Swann, która poznaje 007 w swojej klinice w Austrii. Monica Bellucci wciela się w Lucię Sciarrę, wdowę po zamordowanym mafioso.

Ponadto Naomi Harris wraca do roli Eve Moneypenny, a Stephanie Sigman sportretuje tajemniczą Estrellę. W obsadzie znaleźli się także Ben Wishaw, Andrew Scott i Rory Kinnear. Scenariusz napisali John Logan, Neal Purvis i Robert Wade. Za kamerą stanął Sam Mendes.
Tagi: Daniel Craig

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej