Wygimastykowana Zendaya przy Hugh Jackmanie

Wygimastykowana Zendaya przy Hugh Jackmanie
ZOBACZ GALERIĘ Wygimastykowana Zendaya przy Hugh Jackmanie

Wygimastykowana Zendaya przy Hugh Jackmanie

Zendaya prowadzi rozmowy odnośnie udziału w musicalu "The Greatest Showman".

Film będzie biografią P.T. Barnuma - słynnego XIX-wiecznego showmana i biznesmena (żył w latach 1810-1891), który z wprawą oszukiwał naiwną publiczność.

W roli głównej wystąpi Hugh Jackman. Udział potwierdził też Zac Efron, który zagra dramaturga i pomocnika Barnuma. Michelle Williams negocjuje warunki udziału. Aktorka miałaby zagrać ukochaną głównego bohatera.

Do obsady dołączyć ma również Zendaya. Wcieli się ona w gimnastyczkę występującą na trapezie, w której zakochuje się postać grana przez Efrona.

Michael Gracey staje za kamerą. Scenariusz napisał Michael Arndt ("Toy Story 3"). Znani z serialu "Smash", Justin Paul i Benj Pasek, piszą piosenki.

Zendaya ma na koncie jeden imienny longplay, który ukazał się we wrześniu 2013 roku. Gwiazda Disneya ostatnio występowała w serialu "K.C. Undercover", a także bierze udział w superprodukcji "Spider-Man: Homecoming".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej