Wysportowani Guy Pearce i Cobie Smulders

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun komedii Andrew Bujalskiego - "Results". W głównych rolach zobaczymy Guya Pearce'a i Cobie Smulders.

Smulders wciela się w trenerkę osobistą Kat, a Pearce we właściciela lokalnej siłowni - Trevora. Pewnego dnia w życie tej dwójki wkracza Danny (Kevin Corrigan) - bogaty i nieszczęśliwy rozwodnik.

W obsadzie znaleźli się również Constance Zimmer, Giovanni Ribisi, Brooklyn Decker i Anthony Michael Hall. Andrew Bujalski zasłynął jako autor "Funny Ha Ha" czy "Z wzajemnością".

Zwiastun "Results" można obejrzeć na YouTube. Wcześniej film pokazywany był na festiwalu Sundance. 29 maja produkcja trafi do kin i serwisów VOD w USA.

W Polsce Smulders będziemy mogli niedługo (już od 7 maja) oglądać ponownie w roli Marii Hill w filmie "Avengers: Czas Ultrona".

Pearce ukończył niedawno zdjęcia do filmów "Genius" i "Equals".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej