Wystąpiła w "Pięćdziesięciu twarzach Greya", rozbierała się w teledyskach, teraz zaśpiewa dla papieża w hołdzie Matce Teresie

Popowa wokalistka Rita Ora, w której klipach nie brakuje nagości, da niecodzienny koncert. Artystka, która próbuje sił także jako aktorka, wystąpi w Watykanie na ceremonii z okazji kanonizacji Matki Teresy.

Gwiazda otrzymała propozycję, by w nadchodzący weekend zaśpiewać przed Papieżem Franciszkiem. Jej występ, zaplanowany na niedzielę 4 września, będzie częścią uroczystości związanych z kanonizacją Matki Teresy. - Jadę do Watykanu, wyjeżdżam jutro - powiedziała artystka w rozmowie z Jimmym Fallonem.

Wybór Rity Ory, która zagrała epizod w adaptacji erotycznej powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya", wydaje się dość zaskakujący, jednak zważyć mógł fakt, że zarówno piosenkarka jak i Matka Teresa, która w niedzielę oficjalnie zostanie uznana za świętą, mają albańskie pochodzenie.

Pod tym adresem można obejrzeć teledysk do piosenki "Body on Me", którą Rita Ora nagrała z Chrisem Brownem.

Rita Ora urodziła się w Prisztinie, w ówczesnej Jugosławii. Jej rodzice pochodzili z Albanii. Matka jest katoliczką, ojciec muzułmaninem. Kiedy Rita miała zaledwie rok, jej rodzina przeniosła się do Londynu. Pierwszy i na razie jedyny album 25-latki, "Ora", ukazał się w 2012 roku. Obecnie pracuje nad drugą płytą. Niedawno podpisała kontrakt z Atlantic Records.

Gwiazda ogłosiła, że będzie gospodynią "America's Next Top Model", wcześniej pojawiała się w programach telewizyjnych - m.in. "The Voice", "The X-Factor" i innych. Z kolei na ekranie kinowym Orę można było oglądać w "Szybkich i wściekłych 6", "Do utraty sił" i "Pięćdziesięciu twarzach Greya", gdzie gra siostrę tytułowego bohatera.
Tagi: Rita Ora

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej