Wystawa Harry'ego Pottera

Wystawa Harry'ego Pottera
ZOBACZ GALERIĘ Wystawa Harry'ego Pottera

Wystawa Harry'ego Pottera

Wiosną przyszłego roku w świat ruszy wystawa przedmiotów związanych z filmowymi adaptacjami bestsellerowych powieści Joanne K. Rowling. Ekspozycja "Harry Potter: The Exhibition" trafi do około 10 miast.

Na wystawie będzie można zobaczyć oryginalne kostiumy oraz fragmenty scenografii z filmów o młodym czarodzieju z blizną w kształcie błyskawicy na czole. W trakcie tourneé do ekspozycji będą dodawane przedmioty z kolejnych części filmowego dzieła, w tym także z ostatniej części kinowych adaptacji.

Wystawa organizowana jest przez Becker Group oraz Warner Bros. Consumer Products. Więcej o ekspozycji można przeczytać na stronie HarryPotterExhibition.com.

Przypomnijmy, że najnowsza część filmowych przygód uczniów Hogwartu, "Harry Potter i Książę Półkrwi", trafi na ekrany kin 21 listopada br.
Tagi: Harry Potter

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej