Wyszła z "Domu w głębi lasu" i padła ofiarą gwałtu

Gwiazda horroru "Dom w głębi lasu", Anna Hutchison, dołączyła do obsady obrazu "Vengeance: A Love Story" z Nicolasem Cage'em.

Film oparty będzie na powieści "Gwałt. Opowieść miłosna" pióra Joyce Carol Oates. Akcja książki rozgrywa się w małym amerykańskim miasteczku. Główną bohaterką jest Teena McGuire, trzydziestoparoletnia piękna wdowa, która wracając z imprezy wraz ze swoją 12-letnią córką Bethel, pada ofiarą ofiarą brutalnego zbiorowego gwałtu. Bethel szczęśliwie uniknęła losu matki. Sprawcy zostają wprawdzie zatrzymani, później jednak mieszkańcy miasteczka biorą solidarnie ich stronę, starając się skłonić ofiarę do rezygnacji ze ścigania gwałcicieli. Na sali sądowej Teena przeżywa koszmar, nieoczekiwanie jednak po jej stronie staje młody oficer policji John Dromoor, który bierze sprawę w swoje ręce.

Nicolas Cage już wcześniej zdecydował się wystąpić w filmie w roli detektywa. Gwiazdor chciał również wyreżyserować adaptację, ale ostatecznie ze względu na wcześniejsze zobowiązania aktora, za kamerą stanie Johnny Martin. John Mankiewicz ("House of Cards") napisał scenariusz.

Anna Hutchison zagra główną rolę kobiecą. Aktorka znana jest m.in. z serialu "Spartakus".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej