Yvonne Strahovski z podręczną

Yvonne Strahovski z podręczną
ZOBACZ GALERIĘ Yvonne Strahovski z podręczną

Yvonne Strahovski z podręczną

Yvonne Strahovski zagra w nowym serialu "The Handmaid's Tale".

Produkcja powstanie na podstawie powieści "Opowieść podręcznej" Margaret Atwood. Akcja dzieje się w przyszłości, w Republice Gileadzkiej - państwie powstałym na terenach obecnych Stanów Zjednoczonych. Bohaterką jest kobieta, która zostaje schwytana podczas próby ucieczki do Kanady. Następnie trafia do obozu dla podręcznych, a po szkoleniu do domu Komendanta i jego żony. Tam poznaje młodego szofera, dzięki któremu może odzyskać wolność.

Wcześniej udział potwierdziły Elisabeth Moss w roli Offred i Samira Wiley, która zagra jej najlepszą przyjaciółkę, Moirę. Joseph Fiennes pojawi się jako komendant Fred Waterford, założyciel Republice Gileadzkiej. Teraz dołączyła Yvonne Strahovski, która wcieli się w Serenę Joy, żonę komendanta.

Za scenariusz i produkcję odpowiadać będzie Bruce Miller. Projekt realizuje Hulu. Premiera planowana jest na 2017 rok.

Yvonne Strahovski znana jest z seriali "Dexter" czy "24: Jeszcze jeden dzień". Ostatnio grała w "Tajemnicach Manhattanu".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej