Yvonne Strahovski żoną astronauty

Yvonne Strahovski zasiliła obsadę nowej produkcji stacji ABC "The Astronaut Wives Club".

10-odcinkowy serial powstanie w oparciu o książkę Lily Koppel, "The Astronaut Wives Club: A True Story", i przedstawi losy żon astronautów, którzy w latach 60. brali udział w kosmicznym wyścigu między Stanami Zjednoczonymi a ZSRR.

W obsadzie znalazła się już Odette Annable, która wcieli się w Trudy Cooper, najmłodszą z żon astronautów, również posiadającą licencję pilota. Dominique McElligott sportretuje natomiast Louise Shepard, córkę majordomusa rezydencji państwa Dupont, Longwood Gardens. Jej mąż, Alan, jako jeden z pierwszych Amerykanów znalazł się w kosmosie. Życie Louise ubiegało jedynie na podtrzymaniu wizerunku wzorowej żony. Jednak to tylko ich małżeństwo przetrwało gwiezdne wyścigi. Shepardowie byli ze sobą 53 lata.

Strahovski wcieli się w postać Rene Carpenter, żonę astronauty, Scotta Carpentera.

Stephanie Savage zrealizuje serial wraz z Joshem Schwartzem, współtwórcą "Plotkary", a także Michaelem Londonem i Lenem Goldsteinem. Reżyseruje Nick Cassavetes.

Yvonne Strahovski znana jest z serial "24: Jeszcze jeden dzień", "Dexter" czy "Chuck".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej