Z "American Horror Story" do "Hannibala"

Do obsady trzeciego sezonu serial "Hannibal" dołączył właśnie znany m.in. z antologii "American Horror Story" Zachary Quinto.

Aktor pojawi się przynajmniej w jednym z odcinków nowego sezonu. Wcieli się w pacjenta Bedelii (Gillian Anderson), czyli psychoterapeutki samego Hannibala.

Dla Quinto to już kolejna współpraca z twórcą krwawego cyklu - Bryanem Fullerem. Panowie spotkali się wcześniej na planie serialu "Herosi".

Przypomnijmy, że w nowych odcinkach "Hannibala" pokazana zostanie najpierw europejska podróż kanibala (Mads Mikkelsen) i doktor Bedelii. Później uwaga widzów zostanie przekierowana na pracę agentów FBI w Stanach. Do opowieści ma powrócić zmasakrowany Mason Verger (Joe Anderson, który zastąpił Michaela Pitta). Wśród nowych aktorów zobaczymy Richarda Armitage'a ("Hobbit"), który wcieli się w znanego z "Czerwonego smoka" Francisa Dolarhyde'a, a także Rutinę Wesley w roli niewidomej kobiety Reby McClane.

"Hannibal", którego w Polsce można było premierowo oglądać na kanale AXN, powróci na antenę latem. Pod tym adresem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej