"Z archiwum X": Piekło na ziemi

"Z archiwum X": Piekło na ziemi
ZOBACZ GALERIĘ "Z archiwum X": Piekło na ziemi

"Z archiwum X": Piekło na ziemi

Na nowojorskim Comic Conie zaprezentowano zwiastun 11. sezonu popularnego serialu science fiction, "Z archiwum X". Trailer już trafił do sieci.

Będzie to druga odsłona produkcji po powrocie w 2016 roku. Do swych ról - agentów Foksa Muldera i Dany Scully - wracają David Duchovny i Gillian Anderson. Ponadto na ekranie pojawiają się Mitch Pileggi jako Walter Skinner, William B. Davis jako Palacz oraz Karin Konoval jako pani Peackok. Do obsady dołączyła Barbara Hershey, która zagra nową postać, Erikę Price, reprezentującą pewną tajemniczą organizację.

- Musisz go znaleźć i powstrzymać, nim sprowadzi piekło na Ziemię - mówi Scully do Muldera. Pełen akcji trailer, z którego dowiadujemy się, że ważną dla fabuły postacią jest syn agentów William, można obejrzeć tutaj.

Premiera planowana jest na 2018 rok.

W styczniu 2016 roku roku fani doczekali się 6 premierowych odcinków popularnej w latach 90. produkcji science fiction. Twórcą jest Chris Carter.

W Polsce 10. sezon "Z archiwum X" można było oglądać na kanale Fox.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej