Z "Biura" do "Star Trek: Discovery"

Z "Biura" do "Star Trek: Discovery"
ZOBACZ GALERIĘ Z "Biura" do "Star Trek: Discovery"

Z "Biura" do "Star Trek: Discovery"

Do obsady "Star Trek: Discovery" dołączył znany z "Biura", "Backstorma" i "Sześciu stóp pod ziemią" Rainn Wilson.

Aktor wcieli się w postać Harry'ego Mudda - charyzmatycznego międzygalaktycznego oszusta, który wielokrotnie spotykał na swojej drodze załogę Enterprise w oryginalnym "Star Treku". Wówczas w bohatera wcielał się Roger C. Carmel.

Przypomnijmy, że cykl "Star Trek: Discovery" przedstawi nowych bohaterów, a także nowych złoczyńców, poszukujących barwnych nowych światów i nowych cywilizacji oraz mierzących się z dramatycznymi współczesnymi wyzwaniami. Akcja ma rozgrywać się 10 lat przed wydarzeniami z oryginalnej serii.

Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że Sonequa Martin-Green będzie dowódcą tytułowego statku. Na pokładzie z Discovery znajdą się ponadto Jason Isaacs jako kapitan Lorca, Doug Jones jako pułkownik Saru i Anthony Rapp jako pułkownik Stamets. Michelle Yeoh tymczasem zagra kapitan Georgiou, dowodzącą innym statkiem Gwiezdnej Floty. Po stronie Klingonów znajdą się: Chris Obi ("American Gods") jako T'Kuvma, klingoński lider pragnący połączyć wszystkie rody, Shazad Latif ("Dom grozy") jako Kol, dowódca Klingonów i protegowany T'Kuvma i Mary Chieffo jako L'Rell, dowódca na klingońskiego statku. Ponadto Terry Serpico ("Sneaky Pete"), Maulik Pancholy ("Trawka", "Rockefeller Plaza 30") i Sam Vartholomeos ("Sekretne życie Waltera Mitty") wcielą się w oficerów Gwiezdnej Floty.

Twórcami są Bryan Fuller i Alex Kurtzman. Premiera planowana jest na jesień 2017 roku.

Już w maju Rainna Wilsona będzie można usłyszeć jako głos Gargamela w anglojęzycznej wersji filmu "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej