Z "Breaking Bad" do "Better Call Saul"

Z "Breaking Bad" do "Better Call Saul"
ZOBACZ GALERIĘ Z "Breaking Bad" do "Better Call Saul"

Z "Breaking Bad" do "Better Call Saul"

Telewizja AMC, która pracuje nad spin-offem "Breaking Bad" - "Better Call Saul", ma dla swoich fanów miłą niespodziankę. W produkcji powróci Jonathan Banks.

W "Breaking Bad" aktor grał Mike'a Ehrmantrauta, byłego policjanta, który na emeryturze dorabia jako płatny zabójca i specjalista od brudnej roboty. Wśród kilku pracodawców Mike'a był prawnik Saul Goodmana (w tej roli ponownie zobaczymy Boba Odenkirka), któremu spin-off będzie poświęcony. W nowej produkcji Banks ma pojawiać się regularnie.

Przypomnijmy, że w "Better Call Saul" nie zabraknie też innych bohaterów "Breaking Bad". Twórcy obu produkcji, Vince Gilligan i Peter Gould, zapowiedzieli, że gościnnie na pewno wystąpią Bryan Cranston i Aaron Paul, którzy grail Waltera White'a i Jesse'ego Pinkmana.

"Better Call Saul" ma zadebiutować na antenie już w listopadzie. Nad scenariuszem pracują Peter Gould, Thomas Schnauz i Gennifer Hutchison.

Jonathana Banksa możemy obecnie oglądać również w innym serialu - "Community". Gościnnie aktor grał m.in. we "Współczesnej rodzinie", "Parks and Recreation" i "Anatomii prawdy".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej