Z "Czystej krwi" do westernu Amazona

Znany z serialu "Czysta krew" Ryan Kwanten dołączył do obsady produkcji "Edge" platformy Amazon. W serialu zagra również Max Martini.

Aktorzy wcielą się we wrogów. Martini wystąpi jako nieustraszony i nieugięty Josiah Hedges - tytułowy Edge. Mężczyzna wkracza na drogę krwawej zemsty, gdy jego młodszy brat zostaje zamordowany przez grupę żołnierzy Unii, dowodzonych przez sadystycznego syna prominentnego senatora - Merritta Harknetta (Kwanten). Akcja osadzona będzie w Kansas.

Scenariuszem serialu ma zająć się Shane Black. Za podstawę posłuży seria książek pióra George'a Gilmana. Black weźmie też na siebie obowiązki reżysera i producenta wykonawczego. Pomagać mu będzie Fred Dekker - jako współscenarzysta i producent.

Martiniego można było ostatnio oglądać w "50 twarzach Greya" i w serialu "Stan kryzysowy". Po "Czystej krwi" Kwanten grał m.in. w "Rio, I Love You" i "Sadze Wikingów" oraz "Porwaniu Heinekena".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej