Z "Deadpoola" do nowego "Hellboya"

Z "Deadpoola" do nowego "Hellboya"
ZOBACZ GALERIĘ Z "Deadpoola" do nowego "Hellboya"

Z "Deadpoola" do nowego "Hellboya"

Ed Skrein znany z filmu "Deadpool" dołączył do obsady nowego obrazu o Hellboyu.

Aktor wcieli się w majora Bena Daimio, członka militarnej agencji Bureau for Paranormal Research and Defense. Daimo ma niezwykłą moc - kiedy jest zdenerwowany lub czuje ból, może zmienić się w jaguara.

W roli głównej zobaczymy Davida Harboura ("Stranger Things"). Ian McShane ma zagrać jego adoptowanego ojca, profesora Trevora Bruttenholma, zwanego też profesorem Broomem. Milla Jovovich stara się o rolę tytułowej Blood Queen, znaną też jako Nimue czy Pani Jeziora.

Neil Marshall ("Gra o tron") stanie za kamerą. Scenariusz piszą Andrew Cosby, Christopher Golden i Mike Mignola.

"Hellboy" opowiada o wyjątkowym potworze, który przyszedł na świat pod koniec II wojny światowej. Na Ziemię przywołał go z otchłani Rasputin, który będąc na usługach nazistów, chciał uczynić z Piekielnego Chłopca narzędzie zniszczenia ludzkości. Jego plan zniweczyli jednak alianci, którzy wychowali Hellboya na obrońcę prawa. Siły zła jednak nie zapomniały o potworze i po 60 latach przyszły się upomnieć o swojego druha.

Przypomnijmy, że dotąd w roli Hellboya występował Ron Perlman, a reżyserował Guillermo del Toro. Powstały dwa obrazy - "Hellboy" (2004) i "Hellboy II: Złota armia" (2008).

Ed Skrein znany jest z filmów "Deadpool", "Transporter: Nowa moc" oraz seriali "Tunel" i "Gra o tron". Ponadto wystąpił na czekającym na premierę "Alita: Battle Angel".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej