Z "Dextera" i "Sposobu użycia" do Sleepy Hollow

Orlando Jones i Katia Winter to pierwsi aktorzy, którzy weszli w skład obsady serialu "Sleepy Hollow" Aleksa Kurtzmana i Roberta Orciego ("Transformers").

Serial oparty na legendzie jeźdźca bez głowy będzie współczesną wersją thrillera fantasy o Ichabodzie Crane, nowojorskim policjancie, który musi rozwikłać tajemnicę morderstw w mieścinie Sleepy Hollow. Na miejscu pomagać mu będzie lokalna pani szeryf. Twórcy zdradzili, że scenariusz uwzględnia podróże w czasie do Sleepy Hollow z przeszłości.

Orlando Jones wcieli się w postać porucznika Franka Williamsa, a Winter zagra żonę Crane'a w XVIII wieku. Za kamerą stanie Brad Anderson ("Fringe: Na granicy światów").

Przypomnijmy, że wcześniej z legendą Sleepy Hollow zmierzył się w 1999 roku Tim Burton, kręcąc film "Jeździec bez głowy" z Johnnym Deppem w roli głównej.

Orlando Jones występował wcześniej w serialach "Sposób użycia" i "Uwaga, faceci". Katia Winter znana jest z przeboju "Dexter".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej