Z "Dunkierki" do filmu z Chrisem Pine'em i Aaronem Taylorem-Johnsonem

Billy Howle dołączył do Chrisa Pine'a, Aarona Taylora-Johnsona i Florence Pugh w filmie Davida Mackenzie'ego "Outlaw King".

Obraz ma być nową wersją historii Roberta Bruce'a, który był jednym z bohaterów filmu "Braveheart. Waleczne serce" Mela Gibsona.

Robert Bruce, później Robert I, był królem Szkocji w latach 1306-1329. Znany był pod przydomkiem "Waleczne Serce", który ostatnio jest przypisywany Williamowi Wallace'owi, głównemu bohaterowi obrazu Gibsona.

W "Outlaw King" Chris Pine ma zagrać szkockiego króla, a Aaron Taylor-Johnson rycerza, Jamesa Douglasa, doradcę monarchy. Florence Pugh przypadła główna rola kobieca. Teraz do obsady dołączył Billy Howle, który wcieli się w księcia Walii, konkurującego o tron z Robetem Bruce'em.

David Mackenzie ("Aż do piekła") stanie za kamerą filmu. Bash Doran pisze scenariusz. Projekt powstaje dla serwisu Netflix.

Obecnie Howle'a w kinach można zobaczyć w obrazie wojennym "Dunkierka".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej