Z "Fear The Walking Dead" do "Avatarów"

Z "Fear The Walking Dead" do "Avatarów"
ZOBACZ GALERIĘ Z "Fear The Walking Dead" do "Avatarów"

Z "Fear The Walking Dead" do "Avatarów"

Cliff Curtis, znany z serialu "Fear The Walking Dead", wystąpi w roli głównej w czterech kolejnych częściach "Avatara".

Nowozelandczyk zagra postać imieniem Tonowari, lidera żyjącego pod wodą klanu Metkayina. Aktor dołączy do znanych z oryginału Zoe Saldana, Sama Worthingtona i Sigourney Weaver.

"Avatar 2" trafi do kin 18 grudnia 2020 roku. Następne filmy będzie można oglądać kolejno 17 grudnia 2021 roku, 20 grudnia 2024 roku i 19 grudnia 2025 roku.

- Nie skupiam się na "Aavatarze" 2 - lecz na "Avatarze 2,3,4 i 5" jednocześnie - mówił wcześniej reżyser, James Cameron. - Takie jest moje podejście. Powstają równolegle. Właśnie zakończyłem scenariusz do "Avatara 5", teraz zaczynam aktywne przygotowania. W sierpniu będę pracował z aktorami przy ujęciach motion-capture. Wszystko jest zaprojektowane i ruszamy pełną parą. Czuję się, jakbym właśnie wyszedł z więzienia, bo przez ostatnie dwa lata byłem zajęty tylko pisaniem. Tymczasem ja lubię życie, a niekoniecznie pisanie.

Przypomnijmy, że przedstawiony widzom w 2009 roku "Avatar" okazał się prawdziwym kinowym rekordzistą i zarobił 2,8 miliarda dolarów. Opowiadał o odległej planecie - Pandorze - na której ludzie natykają na rasę wyjątkowo związaną z naturą. Cameron nie tylko wyreżyserował dzieło, ale również napisał jego scenariusz. W rolach głównych wystąpili Sam Worthington, Zoe Saldana i Sigourney Weaver.

Cliff Curtis ma na koncie filmy "Szklana pułapka 4.0", "Źródło" czy "Dzień próby" oraz w seriale "Trauma", "Missing" i "Fear the Walking Dead", gdzie gra Travisa.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej