Z filmu "Borg/McEnroe" do kontynuacji "Dziewczyny z tatuażem"

Z filmu "Borg/McEnroe" do kontynuacji "Dziewczyny z tatuażem"
ZOBACZ GALERIĘ Z filmu "Borg/McEnroe" do kontynuacji "Dziewczyny z tatuażem"

Z filmu "Borg/McEnroe" do kontynuacji "Dziewczyny z tatuażem"

Sverrir Gudnason znany z roli Björna Borga w filmie "Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem" dołączył do obsady " The Girl in the Spider’s Web", czyli kontynuacji "Dziewczyny z tatuażem".

Szwedzki aktor wcieli się w Mikaela Blomquista, którego we wcześniejszych produkcjach na podstawie prozy Stiega Larssona grali Daniel Craig i Michael Nyqvist. W roli Lisbeth Salander zobaczymy Claire Foy ("The Crown").

"The Girl in the Spider's Web" powstanie na podstawie powieści "Co nas nie zabije" pióra Davida Lagercrantza, który postanowił kontynuować opowieść zmarłego w 2004 roku Larssona.

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w styczniu. Ekipa będzie pracować w Berlinie i Sztokholmie. Reżyserią zajmie się Fede Alvarez ("Nie oddychaj"). Scenariusz napisał Steven Knight ("Tabu", "Pionek", "Locke"), którego w pracy wspierali sam Alvarez oraz Jay Basu. Premiera zapowiedziana została na 19 stycznia 2018 roku.

Sverrir Gudnason na koncie ma udział w serialu "Wallander" czy filmie "Gentlemen".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej