Z "Gry o tron" do "Gotham"

Z "Gry o tron" do "Gotham"
ZOBACZ GALERIĘ Z "Gry o tron" do "Gotham"

Z "Gry o tron" do "Gotham"

Znany doskonale fanom komiksów Ra's Al Ghul pojawi się w kolejnym serialu. Mentor Batmana, a następnie jego przeciwnik, który gościł już w "Arrow", teraz zawita do "Gotham". Sportretuje go Alexander Siddig ("Gra o tron").

Obecnie trwa przerwa w emisji trzeciego sezonu. Powróci on w kwietni i spodziewane jest, iż szybko zobaczymy na ekrania Ra's Al Ghula.

Postać po raz pierwszy pojawiła się w zeszytach o Batmanie w 1971 roku. Ra's Al Ghul dał się poznać nie tylko jako wróg Batmana, ale i Supermana czy Arrow, i innych superbohaterów. Liam Neeson portretował go w kinowej trylogii Christopher Nolan.

Głównym bohaterem "Gotham" jest policjant Jim Gordon (w tej kreacji Ben McKenzie) - w serialu poznajemy jego młodość. W młodego Bruce'a Wayne'a/Batmana wciela się David Mazouz.

Cykl inspirowany jest postaciami z komiksów DC.

W Polsce produkcję emituje 13 Ulica.

Alexander Siddig znany jest z "Peaky Blinders", "Gry o tron" czy "Demonów Da Vinci".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej