Z "Gry o tron" do "Pixels"

Do obsady filmu "Pixels", pełnometrażowej wersji krótkometrażówki autorstwa Patricka Jeana, dołączy prawdopodobnie znany m.in. z "Gry o tron" Peter Dinklage.

W oryginale Ziemia zostaje zaatakowana przez bohaterów popularnych w latach 80. gier komputerowych (m.in. Donkey Konga, Space Invaders, Froggera i Pac-Mana). Kolejne cele błyskawicznie przemienione zostają w pikselowe sześciany.

Wcześniej na udział w projekcie przystali Adam Sandler, Kevin James i Josh Gad. Dinklage kontraktu jeszcze nie podpisał, ale rozmowy są już na ostatnim etapie. Aktorzy wcielą się w grupę ekspertów od gier, którzy pomagają rządowi w pokonaniu wroga.

Za kamerą produkcji stanie Chris Columbus ("Harry Potter i kamień filozoficzny", "Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna"). Pierwszą wersję scenariusza napisał Tim Herlihy. Poprawki naniósł Tim Dowling. Finalną wersję stworzą wspólnie Herlihy Sandler.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej