Z "Igrzysk śmierci" do remake'u "Mojej kuzynki Racheli"

Z "Igrzysk śmierci" do remake'u "Mojej kuzynki Racheli"
ZOBACZ GALERIĘ Z "Igrzysk śmierci" do remake'u "Mojej kuzynki Racheli"

Z "Igrzysk śmierci" do remake'u "Mojej kuzynki Racheli"

Kolejną po Rachel Weisz gwiazdą zainteresowaną udziałem w remake'u "Mojej kuzynki Racheli" jest znany z "Igrzysk śmierci" Sam Claflin.

Sam Claflin prowadzi z producentami rozmowy w sprawie roli Philipa, mężczyzny, który podejrzewa, że piękna Rachela (w tej roli prawdopodobnie wystąpi Rachel Weisz) zamordowała swojego męża - jego zaprzyjaźnionego kuzyna. Chce wyjaśnić sprawę, ale wkrótce sam zakochuje się w kobiecie.

Film będzie remakiem klasycznego thrillera "Moja kuzynka Rachela"("My Cousin Rachel", 1952) w reżyserii Henry'ego Kostera. Obraz ten był ekranizacją powieści Daphne du Maurier. W produkcji sprzed ponad pół wieku zagrali Olivia de Havilland i Richard Burton.

Prace nad nową wersją filmu toczą się w wytwórni Fox Searchlight. Reżyserią i scenariuszem remake'u ma zająć się Roger Michell.

Od 20 listopada Sama Claflina będziemy mogli oglądać w filmie "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej