Z Michaelem Bayem na planie "Transformersów: Ostatniego Rycerza"

Z Michaelem Bayem na planie "Transformersów: Ostatniego Rycerza"
ZOBACZ GALERIĘ Z Michaelem Bayem na planie "Transformersów: Ostatniego Rycerza"

Z Michaelem Bayem na planie "Transformersów: Ostatniego Rycerza"

Producenci przedstawili nowy materiał zza kulis realizacji filmu "Transformers: ostatni rycerz".

Wideo, które obejrzeć można na YouTube, przybliża pracę nad monumentalnymi efektami filmu. Najwięcej dowiadujemy się na temat przygotowywania zdjęć z myślą o prezentacji na ekranach kin IMAX. - W kinie zawsze staram się przesuwać granice - mówi z ekranu Michael Bay. - To niesamowite, jaki świat Michael stworzył. I ciągle czyni go większym i lepszym - dodaje Mark Wahlberg.

Przypomnijmy, że "Ostatni Rycerz" rzuci nowe światło na legendę Transformerów i zdefiniuje na nowo, co to znaczy być bohaterem. Ludzie i Transformery toczą wojnę, Optimus Prime odszedł. Klucz do uratowania naszej przyszłości jest skryty w przeszłości, w sekretnej historii pobytu Transformerów na Ziemi. Misja uratowania naszej planety spoczęła na barkach niezwykłej ekipy: Cade'a Yeagera (Mark Wahlberg), Bumblebee, angielskiego lorda (sir Anthony Hopkins) i profesor Oxfordu (Laura Haddock). W obsadzie znalazła się również Isabela Moner.

Film trafi do kin już 23 czerwca. Scenariusz napisali Art Marcum, Matt Halloway oraz Ken Nolan. Michael Bay wrócił za kamerę.

Pierwszy obraz z serii "Transformers" powstał w 2007 roku. Zrealizowany został na podstawie zabawek produkowanych przez firmę Hasbro, serialu animowanego i komiksu. Druga odsłona, "Transformers: Zemsta upadłych" pojawiła się w kinach w 2009 roku, a kolejna, "Transformers 3", w 2011. We wszystkich trzech w roli głównej występował Shia LaBeouf. Ostatni film z cyklu, "Transformers: Wiek zagłady" z Markiem Wahlbergiem, zarobił ponad miliard dolarów.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej