Z "Nędzników" w objęcia Drakuli

Z "Nędzników" w objęcia Drakuli
ZOBACZ GALERIĘ Z "Nędzników" w objęcia Drakuli

Z "Nędzników" w objęcia Drakuli

Znana z musicalu "Les Misérables: Nędznicy" Samantha Barks wystąpi w nowym filmie o historii Drakuli.

Tym razem legendarny wampir zostanie ukazany nie jako krwiożerczy upiór, ale jako młody, śmiertelny chłopak, który poświęca własną duszę, aby uratować rodzinę przed tureckim sułtanem i który w ten sposób staje się pierwszym na świecie wampirem.

W tytułowej roli wystąpi Luke Evans. W filmie pojawi się także Sarah Gadon, która wcieli się w ukochaną głównego bohatera oraz Dominic Cooper, który zagra jego wroga.

Teraz do obsady dołączyła Samantha Barks, która zagra kobietę przemienioną w wiedźmę. W ekipie znaleźli się również Thor Kristjansson, Art Parkinson oraz Charlie Cox.

Za kamerą projektu stanie Gary Shore, znany reżyser reklam. "Dracula" będzie jego debiutem pełnometrażowym. Produkcją dla studia Universal zajmie się Mike De Luca. Premierę zaplanowano na 8 sierpnia 2014 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej