Z "Niesamowitego Spider-Mana" do wojennego dramatu Clinta Eastwooda

Max Charles, znany z roli kilkuletniego Petera Parkera w "Niesamowitym Spider-Manie" i "Niesamowitym Spider-Manie 2", zasilił obsadę nowego obrazu Clinta Eastwooda, "American Sniper".

Film będzie ekranizacją wspomnień Chrisa Kyle'a, "American Sniper: The Autobiography of the Most Lethal Sniper in U.S. Military History". Urodzony w Teksasie żołnierz budził postrach w Iraku, gdzie nadano mu przydomek al-Shaitan (diabeł). Żaden inny Amerykanin nie zanotował tak dużej liczby celnych snajperskich strzałów. Opowieść dotyczy jednak nie tylko wojny, ale i małżeństwa Kyle'a.

Żołnierza zagra Bradley Cooper, a Sienna Miller wcieli się w jego żonę, Tayę Renae Kyle. Max Charles sportretuje ich syna.

W obsadzie filmu znaleźli się także Joel Lambert, Luke Grimes, Navid Negahban, Eric Ladin, Eric Close i Rey Gallegos.

Za kamerą stanie Clint Eastwood, który wyreżyseruje dzieło na podstawie scenariusza Jasona Deana Halla. Obraz powstaje dla Warner Bros. Pictures i Village Roadshow.

Max Charles to niespełna 11-letni aktor, który ma już na koncie role w kilkunastu filmach i serialach. Ostatnio pojawił się w "Niesamowitym Spider-Manie 2".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej