Z "Nimfomanki" do wieżowca

Stacy Martin dołączyła do obsady filmu Bena Wheatleya "High Rise".

Obraz będzie adaptacją powieści J.G. Ballarda, znanej w Polsce pod tytułem "Wieżowiec". Film przedstawi historię lokatorów gigantycznego budynku mieszkalnego. Hermetyczna społeczność dzieli się na klasy, pomiędzy którymi stopniowo dochodzi do zwierzęcej rywalizacji.

Bohaterami obrazu będą młody lekarz Robert Laing (w tej roli Tom Hiddleston), który właśnie wprowadził się do miasta, architekt, wizjoner i twórca wieżowca Anthony Royal (Jeremy Irons) oraz jego bliska, oddana mu współpracownica Charlotte (Sienna Miller). W produkcji zagra też Elisabeth Moss. Aktorka wcieli się Helen Wilder, żonę Richarda, charyzmatycznego prowokatora, podsycającego konflikty na tle rasowym, którego sportretuje Luke Evans. W obsadzie znalazł się również James Purefoy.

Teraz dołączyła do nich Stacy Martin.

Autorką scenariusza "High Rise" jest żona i regularna współpracownica reżysera, Bena Wheatleya, Amy Jump. Prace na planie rozpoczną się w lada dzień w Belfaście.

Martin zasłynęła rolą w "Nimfomance" Larsa von Triera. Obecnie pracuje na planie filmu Matteo Garrone "The Tale Of Tales".
Tagi: Stacy Martin

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej