Z opery mydlanej do Hollywood

Redaktorzy serwisu digitalspy postanowili pogrzebać w przeszłości dzisiejszych gwiazd Hollywood. Przypominają czytelnikom tych, których kariera rozpoczęła się od występów w operach mydlanych.

Pośród dziesięciu sław, na których skoncentrowała się uwaga redaktorów, znalazły się takie nazwiska, jak Guy Pearce, Anna Friel, Melissa George, Chris Hemsworth czy Kylie Minogue. Wszyscy zaczynali swoją przygodę z show-biznesem, grając w ckliwych tasiemcach.

Minogue stała się znana dzięki serialowi "Sąsiedzi", przeboju lat 80. Pearce, którego będziemy mogli niedługo oglądać w "Gangsterze", swoje pierwsze kroki ku sławie stawiał w tej samej produkcji. Melissa George, obecnie kojarzona m.in. z "Terapią", "Amityville" oraz "30 dniami mroku", przed kamerą debiutowała w produkcji o tytule "Zatoka serc". Na jej planie spędziła trzy lata. Tyle samo czasu, w tej samej operze mydlanej, pojawiał się Chris Hemsworth, gwiazdor "Thora".

Pełne zestawienie można znaleźć pod tym adresem.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej