Z "Wikingów" do "Westworld"

Z "Wikingów" do "Westworld"
ZOBACZ GALERIĘ Z "Wikingów" do "Westworld"

Z "Wikingów" do "Westworld"

Gustaf Skarsgård znany z serialu "Wikingowie" oraz Fares Fares z "Tyrana" i Betty Gabriel z "Good Girls Revolt" dołączyli do obsady drugiego sezonu "Westworld".

Skarsgård i Fares otrzymali regularne role, podczas gdy Gabriel będzie o czasu do czasu pojawiać się na ekranie. Gustaf Skarsgård wcieli się w biznesmena Karla Stranda, Fares Fares w Antoine'a Costę, eksperta od technologii a Betty Gabriel zobaczymy jako Maling, próbującą zaprowadzić nowy porządek w parku.

Nowa odsłona produkcji "Westworld" planowana jest z kolei na 2018 rok, acz dokładna data premiery nie jest jeszcze ustalona. Fani otrzymają, tak jak w przypadku pierwszej części, 10 nowych epizodów. Przypomnijmy, że akcja rozgrywa się w futurystycznym parku fantazji Westworld, który obsługuje grupa androidów.

Z zaprezentowanej jakiś czas temu zapowiedzi drugiego sezonu dowiadujemy się, że wraca The Man in Black (Ed Harris), Bernard (Jeffrey Wright) oraz Dolores (Evan Rachel Wood). Widać też, że zaczyna robić się brutalnie. Wideo znajduje się tutaj.

W obsadzie znaleźli się ponadto Thandie Newton, Katja Herbers, Jonathan Tucker i Neil Jackson.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej