Z "Wygranych marzeń" do prawniczego serialu

Znana m.in. z filmu "Wygrane marzenia" aktorka Piper Perabo dołączyła do obsady nowego prawniczego serialu telewizji ABC - "Notorious".

Produkcja bazować będzie na autentycznych wydarzeniach. Serial opowie o słynnych sprawach kryminalnych, w które zaangażowani byli adwokat Mark Geragos i producentka programu "Larry King Live" Wendy Walker. Twórcy będą chcieli badać wzajemnie oddziaływanie prawa kryminalnego i mediów.

Perabo wcieli się w zainspirowaną Walker postać Julii George, ambitnej producentki wielu telewizyjnych programów informacyjnych.

Daniel Sunjata zagra adwokata Jake'a Gregoriana (inspirowanego Geragosem) - prawnika, który tak manipuluje mediami, żeby uzyskać jak najlepsze rezultaty w sądzie.

W serialu zagrają również Kate Jennings Grant, Aimee Teegarden i J. August Richards.

Scenariusz "Notorious" napisali Josh Berman i Allie Hagan. Na tę chwilę telewizja ABC zamówiła realizację odcinka pilotażowego.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej