Z "Zagubionych" do nowego serialu Marvela

Z "Zagubionych" do nowego serialu Marvela
ZOBACZ GALERIĘ Z "Zagubionych" do nowego serialu Marvela

Z "Zagubionych" do nowego serialu Marvela

Znany z serialu "Lost - Zagubieni" Ken Leung przyjął propozycję wystąpienia w nowej komiksowej produkcji "Marvel's Inhumans".

Przypomnijmy, że serial ma być osadzony w uniwersum Marvela i opowiadać o losach rasy Inhumans, skupiając się na liderze Blacku Bolcie i jego rodzinie.

W głównej roli wystąpi Anson Mount. Król Inhumansów ma tak potężny głos, że zaledwie jego szept może zniszczyć miasto. Wcześniej udział potwierdził również Iwan Rheon ("Gra o tron"), który wcieli się w Maximusa, młodszego brata Blacka Bolta. W tym tygodniu do obsady dołączyła ponadto Serinda Swan, która pojawi się jako królowa Medusa władająca swymi włosami tak, jak inni rękoma i palcami.

Ken Leung wcieli się w postać Karnaka, kuzyna Black Bolta i jego najbliższego doradcę. Bohater posiada umiejętność dostrzegania wad - w ludziach, strukturach, planach, we wszystkim. Co za tym idzie, to doskonały strateg, a także filozof i najwierniejszy pomocnik Black Bolta.

Dwa pierwsze odcinki, które wyreżyseruje Roel Reine, doczekają się we wrześniu premiery w kinach IMAX, następnie cały cykl trafi na antenę ABC.

"Inhumans" to seria stworzona przez Stana Lee i Jacka Kirby'ego.

Po zakończeniu realizacji "Zagubionych" Ken Leung wystąpił m.in. w takich produkcjach, jak "Zero Hour", "The Night Shift" czy "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej