Za kulisami "Gry o tron"

Producenci przedstawili krótki materiał wideo z planu czwartego sezonu "Gry o tron".

W nowych odcinkach popularnej produkcji poznamy dalsze wydarzenia z trzeciego tomu sagi pióra George'a R.R. Martina. Scenariusze napisali David Benioff, D. B. Weiss, sam George R. R. Martin i Bryan Cogman. Wśród reżyserów znaleźli się Benioff i Weiss, Alex Graves, Michelle MacLaren, Alik Sakharov i Neil Marshall.

Twórcom wideo zza kulis serialu udało się o nim porozmawiać m.in. z Peterem Dinklage'em (Tyrion Lannister), Maisie Williams (Arya), Davidem Benioffem (producent, scenarzysta, reżyser), Iainem Glennem (Jorah Mormont), Deborah Riley (scenografia) i wieloma innymi. Wszyscy zgodnie przyznają, że nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z tak ogromną i w pewnym sensie szaloną realizacją. Bardzo zachwalają nowy sezon.

Zdjęcia do czwartej serii "Gry o tron" trwały ponad 180 dni. Jej scenariusz liczył około 600 stron. Światowa premiera zapowiedziana została już na 6 kwietnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej