Zac Efron znów jako Ted Bundy

Zac Efron znów jako Ted Bundy
ZOBACZ GALERIĘ Zac Efron znów jako Ted Bundy

Zac Efron znów jako Ted Bundy

Zac Efron opublikował kolejne zdjęcie w roli seryjnego zabójcy, Ted Bundy'ego.

Fotka pochodzi z planu obrazu "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile". Na zdjęciu widzimy Zaca Efrona w ubraniu rodem z lat 70. i reżysera, Joe Berlingera. Fotografia znajduje się pod tym adresem.

Projekt oparty będzie na prawdziwych wydarzeniach i opowie historię Teda Bundy'ego (w tej roli Zac Efron), amerykańskiego seryjnego mordercy. W latach 1974-1978, na terenie sześciu stanów, zabił wiele młodych kobiet. Ostatecznie przyznał się do ponad 30 zabójstw, ale policja uważa, że ofiar było znacznie więcej. Został skazany na śmierć i stracony na krześle elektrycznym.

Film przedstawi wydarzenia widziane z perspektywy wieloletniej dziewczyny Bundy'ego, Liz, którą sportretuje Lily Collins. John Malkovich pojawi się jako sędzia Edward Cowart, który prowadził proces skazujący Bundy'ego na śmierć. Udział potwierdziła również znana z "Westworld" Angela Sarafyan.

Za kamerą staje Joe Berlinger ("Blair Witch 2", "Paradise Lost: The Child Murders at Robin Hood Hills"). Scenariusz napisał Michael Werwie.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej