Zach Galifianakis i Owen Wilson rabują bank

Zach Galifianakis i Owen Wilson rabują bank
ZOBACZ GALERIĘ Zach Galifianakis i Owen Wilson rabują bank

Zach Galifianakis i Owen Wilson rabują bank

Zach Galifianakis prowadzi negocjacje w spawie roli u boku Owena Wilsona w komedii zatytułowanej do niedawna "Loomis Fargo".

Inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film przedstawi historię mężczyzny zatrudnionego w banku, który postanawia obrabować swoje miejsce pracy. W dokonaniu skoku życia pomagają mu współpracownicy oraz koleżanka z banku, w której bohater się podkochuje. Wspólnie udaje im się ukraść prawie 20 milionów dolarów, jednak najtrudniejsza część zadania - ucieczka z pieniędzmi - dopiero przed nimi.

Pierwotnie w komedii miał też wystąpić Jim Carrey, jednak aktor wycofał się z projektu z powodu innych zobowiązań zawodowych.

Autorami scenariusza są Emily Spivey, Chris Bowman i Hubbel Palmer. Za reżyserię odpowiada Jared Hess ("Napoleon Wybuchowiec"). Prace na planie rozpoczną się latem 2014 roku w Północnej Karolinie.

Dla Zacha Galifianakisa i Owena Wilsona nie będzie to pierwsze spotkanie - panowie zagrali niedawno wspólnie w filmie "You Are Here", który zadebiutował we wrześniu na festiwalu w Toronto.

Galifianakisa mogliśmy podziwiać też ostatnio w komedii "Kac Vegas 3".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej