Zagubiony Benicio Del Toro w dramacie Olivera Stone'a

Zagubiony Benicio Del Toro w dramacie Olivera Stone'a
ZOBACZ GALERIĘ Zagubiony Benicio Del Toro w dramacie Olivera Stone'a

Zagubiony Benicio Del Toro w dramacie Olivera Stone'a

Benicio Del Toro zagra w intymnym dramacie Olivera Stone'a, "White Lies".

W historii obejmującej trzy pokolenia, Benicio Del Toro zagra mężczyznę, który wyszedł z rozbitej rodziny i teraz sam powtarza te same błędy. Czując się jak w pułapce, bohater wyrusza w podróż pełną erotycznych przygód. Zamiast odnaleźć wolność mężczyzna staje się coraz bardziej zagubiony. Gdy spotka kobietę zupełnie inną od niego, zacznie się jego droga do odnalezienia siebie.

Oliver Stone reżyseruje na podstawie własnego scenariusza. Produkcja rozpocznie się w Nowym Jorku na wiosnę.

Benicio Del Toro zdobył Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego za "Traffic" z 2000 roku i był nominowany w tej samej kategorii za "21 gramów." Ostatnio pojawił się w "Avengers: Wojna bez granic" i "Sicario 2: Soldado".

Oliver Stone jest trzykrotnym laureatem Oscara. Pierwszy raz nagrodzono go za scenariusz do "Midnight Express" z 1978 roku. Dwa razy doceniono twórcę jako reżysera. Pierwszy raz za sprawą filmu "Pluton" (1986) a potem "Urodzony 4 lipca" (1989). Najnowszy film Olivera Stone'a to "Snowden", biografia Edwarda Snowdena.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej