Zbliża się dziewiąty "Doktor Who"

Zbliża się dziewiąty "Doktor Who"
ZOBACZ GALERIĘ Zbliża się dziewiąty "Doktor Who"

Zbliża się dziewiąty "Doktor Who"

W sieci pojawiły się zdjęcia z filmu-odcinka specjalnego zapowiadającego premierę dziewiątego sezonu serialu "Doktor Who".

Akcja opowieści zatytułowanej "The Doctor's Meditation" rozgrywać się będzie tuż przed wydarzeniami, którym poświęcony będzie nowy sezon produkcji. Jako pierwsi zobaczą ją widzowie w USA w połowie września. Pokazom towarzyszyć będą spotkania z Peterem Capaldim, odtwórcą tytułowej roli, a także z Jenną Coleman, która towarzyszy Doktorowi w kosmicznych przygodach w czasie.

Szczegóły fabuły "The Doctor's Mediation" trzymane są w tajemnicy. Wiadomo tylko, że w odcinku pojawi się na pewno Michelle Gomez, która ponownie wcieli się w złowrogą Missy.

Zdjęcia z "The Doctor's Mediation" można obejrzeć pod tym adresem.

Who znany jest widzom już od ponad 50 lat, choć na jakiś czas zniknął z anteny. Powrócił w roku 2005. Od tamtej pory w głównego bohatera wcielali się Christopher Eccleston, David Tennant, Matt Smith, a ostatnio Peter Capaldi.

Telewizja BBC, która realizuje serial, zapowiedziała niedawno, że na pewno powstanie sezon dziesiąty. Do widzów trafi w 2016 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej