Zbliżają się emotikony

Studio Sony Pictures zaprezentowało pierwszą zapowiedź filmu "The Emoji Movie".

Obraz opowiadać będzie o tym, co dzieje się w naszych telefonach i co porabiają emotikony, gdy nie są wysyłane w SMS-ach.

W świecie emotikonów każdy ma tylko jeden wyraz twarzy. Poza Gene'em (T.J. Miller), który jest emotem bez filtra i może wyrażać różne emocje. Gene chce być jednak normalny, jak inne emotikony, co spróbuje osiągnąć z pomocą najlepszego kumpla Hi-5 (James Corden) i ekspertki od łamania kodów Jailbreak (Ilana Glazer). Wyruszają więc w podróż przez aplikacje. W międzyczasie telefonowi, w którym żyją zagraża wielkie niebezpieczeństwo, i tylko ich troje może go uratować.

W pierwszej, krótkiej zapowiedzi widzimy przede wszystkim emotikona zapowiadającego trójwymiarową animację. Wideo można obejrzeć tutaj. W środę doczekamy się pełnego trailera.

Za reżyserię odpowiada Anthony Leondis. Premiera planowana jest na 11 sierpnia 2017 roku.

Emotikony, zwane też uśmieszkami czy buźkami, to popularne, wyrażające emocje znaczki wykorzystywanych m.in. w SMS-ach, mailach czy komunikatorach społecznościowych.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej