Zdjęcia do serialu 50 Centa wstrzymane

Zdjęcia do serialu 50 Centa wstrzymane
ZOBACZ GALERIĘ Zdjęcia do serialu 50 Centa wstrzymane

Zdjęcia do serialu 50 Centa wstrzymane

Zdjęcia do serialu "Power" 50 Centa zostały wstrzymane po tym jak na planie doszło do śmiertelnego wypadku.

Na planie zginał 63-letni asystent Pedro Jimenez. Mężczyzna został uderzony przez samochód i zmarł w wyniku obrażeń. Nie wiadomo dokładnie jak doszło do wypadku. Sprawę bada nowojorska policja. Nie wiadomo też na jak długo zostanie wstrzymana praca przy serialu.

W tej chwili trwają zdjęcia do szóstego sezonu. Głównym bohaterem "Power" jest James "Ghost" St. Patrick (w tej roli Omari Hardwick), zamożny właściciel nocnego klubu. Ghost prowadzi podwójne życie i kiedy nie ma go w klubie, rządzi nowojorskim światem narkotyków. W serialu występują także Lela Loren, Naturi Naughton, Joseph Sikora, Andy Bean czy Adam Huss.

50 Cent też grał w serialu, ale ze względu na inne projekty zdecydował się pozostać jedynie przy obowiązkach producenckich.

50 Cent to popularny amerykański raper, aktor i biznesmen. Curtis Jackson, jak naprawdę nazywa się artysta, ma gangsterską przeszłość. W 2000 roku cudem uniknął śmierci, gdy został 9-krotnie postrzelony. Jego talent odkrył Eminem. Debiut 50 Centa, "Get Rich or Die Tryin'" (2003), 6 razy pokrył się platyną, kolejny album - "The Massacre" (2005) - 5 razy. Największe hity Amerykanina to "In da Club", "Candy Shop" czy "Just a Lil Bit". Oficjalny muzyczny dorobek 50 Centa zamyka płyta "Animal Ambition" z czerwca 2014 roku.
Tagi: 50 Cent

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej