Ze "Straight Outta Compton" do filmu o King Kongu

Ze "Straight Outta Compton" do filmu o King Kongu
ZOBACZ GALERIĘ Ze "Straight Outta Compton" do filmu o King Kongu

Ze "Straight Outta Compton" do filmu o King Kongu

Jason Mitchell zagra w filmie "Kong: Skull Island".

W roli głównej wystąpi Tom Hiddleston. Poza nim na planie stawią się Toby Kebbel, Brie Larson i Corey Hawkins, a także Samuel L. Jackson, John C. Reilly i Tom Wilkinson. Aktorzy wcielą się w podróżników i badaczy wędrujących po tytułowej wyspie, siedzibie King Konga. Reżyserią pokieruje Jordan Vogt-Roberts. Ekipa będzie pracowała na Hawajach, w Wietnamie i Islandii.

Derek Connolly ("Jurassic World") pisze nową wersję scenariusza. Wcześniej pracowali nad nim John Gatins ("Lot"), Max Borenstein ("Godzilla") i Dan Gilroy ("Wolny strzelec").

Dzieło "Kong: Skull Island" trafi do kin 10 marca 2017 roku.

Ostatnia produkcja o legendarnym gorylu to "King Kong" Petera Jacksona. Obraz gościł w kinach w 2005 roku. Po raz pierwszy widzowie mogli podziwiać gigantyczną małpę w 1933 roku.

Jason Mitchell wciela się w postać rapera Easy-E w biografii "Straight Outta Compton", która 4 września trafi do naszych kin.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej