Zemsta Christiana Bale'a

Właśnie rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu Scotta Coopera "Out of the Furnace", w którym główną rolę gra Christian Bale.

Russell Baze, w którego wcieli się Bale, wychodzi z więzienia po czterech latach odsiadki i dowiaduje się, że jego brat Rodney (w tej roli Casey Affleck) został brutalnie zamordowany. Musi więc zmierzyć się ze sobą, by ryzykując swoją wolność, wymierzyć sprawiedliwość.

Obsada filmu zyskała też inne gwiazdy: ukochaną Russella, Lenę Warren, zagra Zoe Saldana, a Sam Shepard zostanie jego wujem. Do ekipy dołączył też Woody Harrelson, którego zobaczymy w roli Curtisa DeGroata, jednego z czarnych charakterów.

Scenariusz do filmu napisał Scott Cooper, który jest także jego reżyserem. Produkcją zajmą się: Leonardo DiCaprio oraz Tony i Ridley Scott. Zdjęcia powstają w stanie Pensylwania, a produkcja trafi do kin w przyszłym roku.


www.cinemablend.com

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej