Zendaya umawia się ze Spider-Manem

Zendaya umawia się ze Spider-Manem
ZOBACZ GALERIĘ Zendaya umawia się ze Spider-Manem

Zendaya umawia się ze Spider-Manem

Na ekranie są tylko przyjaciółmi, ale prywatnie łączy ich coś więcej. Zendaya i Tom Holland zaczęli się spotykać.

Para poznała się oczywiście na planie filmu "Spider-Man: Homecoming", w którym aktor występuje w tytułowej roli. - Zaczęli się spotkać jeszcze podczas prac nad obrazem - zdradził informator. - Bardzo dbali o prywatności. Teraz pojechali na wakacje i chcą spędzać razem jak najwięcej czasu.

Młodych artystów (Zendaya ma 20 lat, Tom Holland 21) łączy podobno przede wszystkim poczucie humoru.

"Spider-Man: Homecoming" dziś, 14 lipca, trafia do kin. Obraz otwiera nowy rozdział w popularnej serii. Peter Parker (Tom Holland) jest niemal typowym nastolatkiem, z tych mniej popularnych. Co prawda posiada supermoce, ale to nie przeszkadza, by miał typowe dla licealisty troski i problemy. Chłopak mieszka z ciotką May (Marisa Tomei) i próbuje wieść normalne życie pod czujnym okiem swego nowego mentora, Tony'ego Starka/Iron Mana (Robert Downey Jr.), ciągnie go jednak do bycia superbohaterem.

Zendaya to aktorka i popowa wokalistka. Na koncie ma jeden imienny longplay, który ukazał się we wrześniu 2013 roku. Amerykanka ostatnio występowała w serialu "K.C. Undercover".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej