Zendaya w euforycznym stanie

Zendaya w euforycznym stanie
ZOBACZ GALERIĘ Zendaya w euforycznym stanie

Zendaya w euforycznym stanie

W sieci pojawił się zwiastun serialu "Euphoria" z Zendayą w roli głównej.

Serial jest adaptacją izraelskiego projektu. Fabuła obraca się wokół narkotyków, seksu, tożsamości, traumy, mediów społecznościowych, miłości i przyjaźni a wszystko to widziane jest oczami 17-letniej dziewczyny o imieniu Rue. Zendaya, która zagra główną bohaterkę ma 21 lat.

W serialu grają także Maude Apatow jako Lexi, Brian Bradley jako McKay, Angus Cloud jako Fezco, Eric Dane jako Cal, Alexa Demie jako Maddy, Jacob Elordi jako Nate, Barbie Ferreira jako Kat, Nika King jako Leslie, Storm Reid jako Gia, Hunter Schafer jako Jules oraz Sydney Sweeney jako Cassie.

Augustine Frizzell zajmie się reżyserią. Serial izraelski stworzyli Ron Leshem, Daphna Levin i Tmira Yardeni. Cała trójka pomoże w wersji amerykańskiej.

Zendaya Maree Stoermer Coleman znana jako Zendaya to aktorka i popowa wokalistka. Na koncie ma jeden imienny longplay, który ukazał się we wrześniu 2013 roku. Amerykanka ostatnio występowała w serialu "K.C. Undercover" i superprodukcji "Spider-Man: Homecoming". Wystąpiła też w "Królu rozrywki" z udziałem Hugh Jackmana.

Tagi: Zendaya

OSTATNIE

19.02.2020
Na kanale YouTube Billie Eilish pojawił się oficjalny zapis występu podczas Brit Awards, gdy artystka wykonała "No Time To Die". więcej
19.02.2020
Colin Farrell i Brendan Gleeson wystąpią w nowym filmie Martina McDonagha. więcej
19.02.2020
"365 dni" w ciągu niecałych dwóch tygodni w kinach zobaczyło ponad 1,25 miliona widzów. Film erotyczny w reżyserii Barbary Białowąs i Tomasza Mandesa kolejny weekend z rzędu królował w rodzimym box office. więcej
19.02.2020
Robert Pattinson i Margaret Qualley zagrają w adaptacji powieści "The Stars at Noon" Denisa Johnsona. więcej
18.02.2020
Billie Eilish wykonała po raz pierwszy na żywo "No Time To Die" podczas Brit Awards. więcej