Zmarły brat kontaktuje się z Kristen Stewart

W sieci pojawiła się zapowiedź dramatu "Personal Shopper" wygwizdanego w Cannes. - Kristen Stewart jest nadzwyczajna - zachęca z kolei dziennikarz "New York Timesa".

Dzieło w reżyserii Oliviera Assayasa opisywane jest jako opowieść o duchach, rozgrywająca się w paryskim świecie mody. Stewart wciela się w Maureen, młodą Amerykankę, która pracuje dla pewnego bogacza, dbając o jego garderobę. Jednocześnie próbuje poradzić sobie z tragedią - jej brat bliźniak niedawno zmarł. W obsadzie znaleźli się również Anders Danielsen Lie i Lars Eidinger.

- Szczypta czystego, hitchcockowego geniuszu - zachęca dziennikarz "Guardiana". Trailer, w którym można zobaczyć fragmenty innych entuzjastycznych recenzji, można obejrzeć tutaj.

Dzieło zostało pokazane na festiwalu w Cannes i wówczas na widowni dało się słyszeć gwizdy.

- Kiedy przyjeżdżasz do Cannes musisz być gotowy na wszystko - komentował Assayas. - Filmy żyją tu własnym życiem. Ludzie mają pewne oczekiwania, a czasem film jest inny niż się spodziewali. Zdarza się, że ludzie nie rozumieją zakończenia.

Do kin we Francji obraz trafi pod koniec 2016 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej