Znany z "Kapitana Ameryki" Anthony Mackie chce być Bondem

Znany z "Kapitana Ameryki" Anthony Mackie chce być Bondem
ZOBACZ GALERIĘ Znany z "Kapitana Ameryki" Anthony Mackie chce być Bondem

Znany z "Kapitana Ameryki" Anthony Mackie chce być Bondem

Anthony Mackie marzy o roli Jamesa Bonda i wie już nawet, jaki będzie jego agent 007.

Czarnoskóry aktor Anthony Mackie przyznał, że sporo myślał o roli Jamesa Bonda.

- Mój Bond będzie znacznie bardziej dojrzały w relacjach z kobietami - mówi Anthony Mackie. - Za to w walce będzie bardzo agresywny. W Aston Martinie będzie miał naprawdę potężne nagłośnienie. Będzie słychać znacznie wcześniej, że nadjeżdża.

Premierę nowego filmu o szpiegu Jej Królewskiej Mości wyznaczono na 8 listopada 2019 roku. Dzieło nosi roboczy tytuł "Shatterhand". Na ekranie pojawią się Daniel Craig, Naomie Harris (Miss Moneypenny), Ben Whishaw (Q) i Rory Kinnear.

Nowa część ma być kręcona w Chorwacji, Japonii i na południu Francji. Podstawą scenariusza będzie książka "Never Dream Of Dying" autorstwa Raymonda Bensona, który napisał też "Jutro nie umiera nigdy", "Świat to za mało" i "Śmierć nadejdzie jutro". W powieści 007 wdaje się w romans z filmową gwiazdą , której mąż powiązany jest z kryminalną organizacją The Union.

Nad projektem czuwają producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli. Nad scenariuszem filmu pracują Neal Purvis i Robert Wade, którzy związani są z serią od 1999 roku, czyli od obrazu "Świat to za mało" z Pierce'em Brosnanem.

Anthony Mackie niedługo ponownie pojawi się w kinach jako Sam Wilson/Falcon w filmie "Avengers: Infinity War".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej