Zobacz brzydkiego Davida Beckhama z królem Arurem

Zobacz brzydkiego Davida Beckhama z królem Arurem
ZOBACZ GALERIĘ Zobacz brzydkiego Davida Beckhama z królem Arurem

Zobacz brzydkiego Davida Beckhama z królem Arurem

David Beckham nie jest - jak zwykle - przystojniakiem w filmie "Król Artur: Legenda miecza" ("King Arthur: Legend of the Sword") Guya Ritchie. Do sieci trafił klip ukazujący gościnny występ byłego piłkarza.

Gwiazdor Manchesteru United i Real Madryt wciela się w zdegustowanego rycerza. Jego postać pojawia się, gdy król Artur próbuje wyciągnąć ze skały Ekskalibur. Wideo ukazujące męża Victorii Beckham z oszpecającą charakteryzacją znajduje się pod tym adresem.

Niestety, w pierwszych zagranicznych recenzjach występ piłkarza nie został dobrze oceniony. Cały film raczej też nie wzbudził entuzjazmu krytyków.

Bohaterem jest młody Artur (Charlie Hunnam), który zdobywa miecz Excalibur i dowiaduje się, że jest królewskim potomkiem. Przyłącza się do rebelii, aby pokonać tyrana, swego wuja Vortigerna (Jude Law), który zamordował jego rodziców.

W obsadzie znaleźli się także Astrid Berges-Frisbey, Jude Law, Eric Bana i Djimon Honsou. Scenariusz napisał Joby Harold.

Premiera odbędzie się 12 maja 2017 roku. Do naszych kin dzieło trafo 16 czerwca.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej