Zobacz czołówkę "Na noże"

Zobacz czołówkę "Na noże"
ZOBACZ GALERIĘ Zobacz czołówkę "Na noże"

Zobacz czołówkę "Na noże"

Na kilka dni przed premierą nowego serialu stacji TVN, widzowie mogą zobaczyć czołówkę produkcji "Na noże".

- Plejada gwiazd, nowatorskie spojrzenie na gotowanie i ujęcia, które zachęcają do kulinarnej uczty - zapowiadają twórcy.

Jak należy wnioskować po tytule, akcja serialu "Na noże" rozgrywa się w świecie kucharzy, kulinarnych ekspertów i entuzjastów. Bohaterem jest wyjątkowo zdolny kucharz, Jacek (Wojciech Zieliński), który postanawia otworzyć własną restaurację. Jak się szybko dowie, nie jest to łatwy biznes, a konkurencja jest duża. Oczywiście w cyklu nie zabraknie wątków miłosnych.

Czołówkę produkcji "Na noże" można zobaczyć pod tym adresem.

W obsadzie pojawią się także Weronika Książkiewicz (Wiola), Piotr Stramowski (Darek), Joanna Jarmołowicz (Zuza), Piotr Głowacki (Patryk), Dominika Kluźniak (Magda żona Patryka), Antoni Pawlicki (Serafin), Elżbieta Kępińska (babcia Janina) Marzena Trybała (matka Beata), Jan Frycz (ojciec Marian) oraz Witold Dębicki (dziadek Antoni).

Premiera już w niedzielę, 4 września, o godzinie 21.30 na antenie TVN.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej