Zobacz obsadę nowego "Predatora"

Zobacz obsadę nowego "Predatora"
ZOBACZ GALERIĘ Zobacz obsadę nowego "Predatora"

Zobacz obsadę nowego "Predatora"

Rozpoczęły się prace nad nowym "Predatorem". Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie obsady.

W obrazie grają Boyd Holbrook ("Narcos", "Logan"), Olivia Munn ("X-Men: Apocalypse"), Trevante Rhodes ("Moonlight"), Keegan-Michael Key ("Key & Peele", "Dlaczego on?"), Sterling K. Brown ("American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona"), Thomas Jane ("The Expanse") i Jacob Tremblay ("Pokój").

Dzieło właśnie powstaje w Vancouver. Reżyser Shane Black opublikował zdjęcie nowej obsady, które można obejrzeć tutaj. Z kolei pod tym adresem znajduje się fotka tytułowej postaci.

- Pracuję właśnie nad "Predatorem" - opowiadał niedawno Holbrook. - To nie jest sequel. Shane Black zrobił coś zupełnie nowego. Coś z uniwersum Predatora, ale na swoich własnych warunkach. Coś współczesnego, zakorzenionym w czymś prawdziwym. To naprawdę świeży projekt. Nie sądzę, byśmy zobaczyli tam Schwarzeneggera. Byłby czymś w sztucznym, rodzajem gadżetu. To horror, science fiction i western w jednym.

Scenariusz pisze Fred Dekker oraz reżyser Shane Black ("Iron Man 3", "Nice Guys. Równi goście").

Premiera została wyznaczona na 9 lutego 2018 roku.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej